Něco končí, něco začíná - Aneb, jak Daněk končí

28. dubna 2011 v 19:51 | Daněk |  Blog

Podle názvu článku už asi musíte vědět, oč jde. Je mi těžko to tady psát, ale bohužel to tady musí být, jelikož to tady nechci mít pozastavené do nekonečna a přitom vědět, že s tímto blogem končím. Je mi to líto, vážně, jenže mám své důvody - nemám na něj čas, mám blog o Kim Kardashian, který chci dál rozvjet a taky v tom hraje docela velkou roli návštěvnost. I když návštěvnosti je to nejmenší, vkůli čemu tento blog ruším. Sami uznejte, když si s těma článkama dáte záležet - uložit obrázky, vložit je na blog, přeložit z angličtiny a ještě to sformovat do srozumitelnosti. Na co mi to, když mi to nikdo nečte? Já vím, asi si teď říkáte, že tento blog dělám hlavně vkůli sobě ana návštěvnosti vůbec nezáleží, holt někomu to nevadí a někomu docela jo. Také ale chci, abyste věděli, že ty měsíce, týdny, dny, co jsem tady s váma zažil, co jsem zažil s novinkama o Beyoncé, co jsem všechno musel rozdýchávat, to, že jste se spřátelili s ým "ubohým" blogem mi dávalo odvahu. Beyoncé mám rád stále, jen... mi blog už nedává takovou útěchu, kterou mi KDYSY dával. Děkuji ale všem affs, že mi přidali alespoň jeden komentář, alespoň jednu návštěvnost a alespoň jste mě zařadili mezi své affliates.

Pokud ale chcete nadále číst mé články, mám ještě jeden blog o Kim Kardashian. Pokud chcete spřátelit (což bych velice rád), napište mi prosím na tento odkaz.

Děkuji všem. Vážně. A nezlobte se !!

Admin Daněk [www.Honey-Beyonce.blog.cz]
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Click for my site

Click

Komentáře

1 Týna :) Týna :) | Web | 30. června 2011 v 12:14 | Reagovat

Tohle znám, člověk pořád přidává a návštěvnost se nepřehoupne přes deset a během týdne ani jeden koment. Člověka to pak samozřejmě právem štve a píše tyhle články, já je psala taky ale neskončila jsem, protože se vždycky něco našlo. On totiý existuje tzv. Žebříček nejn. článků (nebo tak nějak) kam se dostane jen někdo protože se článek musí zveřejnit v určitou minutu a sekundu. Tyto "zveřejněné" články jsou vidět na titulní stránce blog.cz takže blogeři se obvykle koukají jen tam. Přeju ti ať se Ti s novým blogem o Kim daří :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama