Březen 2011

Beyoncé: V NY

31. března 2011 v 6:56 | Daněk |  Články
Výborně! Paparazzi jsou opět aktivní! :D Beyoncé to tam nehorázně slušelo! Asi 5 minut jsem z ní nemohl spustit oči! ♥ Ale toho bouchače u ní bych vyhodil, protože se pořád ohlíží někam pryč.. :D


Layout 0.1 - Honey Bee

30. března 2011 v 18:21 | Daněk |  Layouts

Název: Honey Bee
Datum: 12.3.2011 - 30.3.2011
Zařazení: Layouts

První design, který byl na omto blogu o světoznámé divě Beyoncé Knowles. Design měl být barvami "babskými" barvami. Design se winterovi povedl, alespoň mě se líbí.

Beyoncé: Nová vůně BEYONCÉ PULSE ?

30. března 2011 v 14:07 | Daněk |  Články
Trademarkia.com říká, že Beyoncé bude mít novou vůni BEYONCÉ PULSE. Žádný zdroj ale neuvedl, že to potvrzuje, Beyoncé o této vůni ani nehovoří, neboť při první vůni Beyoncé Heat říkala do médií, že ji připravuje. Já osobně si ani nemyslím, že novou vůni připravuje, neboť má určitě plné ruce s novým albem. Možná se ale pletu a možná to nějak stíhá. Nevím.

Beyoncé: V New Yorku

28. března 2011 v 14:03 | Daněk |  Články
Beyoncé se také zúčastnila na charitativní akci pro Japonsko. Určitě víte, že v Japonsku bylo zemětřesení a tsunami. Beyoncé s písní "Irreplaceable" poskytla Japonsku, protože je postihla katastrofa.

Dvojalbum obsahuje moderní a klasické hity skladby od 38 různých umělců, a je k dispozici pouze na iTunes za 9,99 dolarů, přičemž výnosy vzhledem k japonské Červeného kříže.

Perez Hilton: Nové video s Bey

25. března 2011 v 20:53 | Daněk |  Články

Perez Hilton vydal nové video, kde si doslova vystřeluje z různých celebrit jako například Shakira, Britney Spears, Xtina Aguilera, Lady Gaga a nesmí chybět ani naše Beyoncé. Ta se objevuje od 5:30, takže.. :D Musím říci, že video je dost povedené.. Až na nějaké převleky.. :D Ale Shakira je stejnak nejlepší s Bey, jak Shakira nakonci vyslovuje to.. nesmyslné slovo.. :D

Nicole Scherzinger: "Beyoncé je sexy"

25. března 2011 v 20:31 | Daněk |  About Beyoncé
Nicole Scherzinger nám prozradila, které celebrity jsou podle ní sexy (Beyoncé, Shakira, Alicia Keys). Myslím, že má pravdu, ale patřím tamještě ona sama Nicole.


Shontelle: "Od Beyoncé jsem se mnoho naučila."

25. března 2011 v 6:16 | Daněk |  Články
R & B zpěvačka vypráví zabalit o své zkušenosti s Queen B ...

"Shontelle prohlašovala že od Beyoncé, která odhalila, že cestovata s jednotným zpěvákem. To byl zážitek mé kariéty.

V rozhovoru pro MTV, hitmaker uvedl:" Queen B! To byl jeden z nejvíce epický zážitků mé trochu stré kariéry.. Naučil jsem se od ní tolik."
"Myslel jsem, že jsem věděl, jak provádět, dokud jsem ji neviděl hrát každý den. Poté, co byl na turné s ní, musíte jít nahoru." Máte doslova pocit, že jste na dně kanalizace nebo něco, když jste vedle ní. "

Hvězda Bajan pokračoval: "Každou noc si prostě vyhodili pryč. Udělal jsem několik zájezdů, ale Beyoncé na turné byla jediná, na kterou bych se díval celou noc. Jsem fanoušek."

"Během turné jsem s ní mluvil v její šatně a já jsem byl tak nervózní. Oni mě doslova tlačili dovnitř. Je to jako žijící legenda. Ona byla prostě nejsladší, většina ubytování, a většina tohoto umělce se kolem. A ona mi dala takovou velkou inspirativní rady. Je to úžasné!"
P.S.: Ach, co já bych za to dal být na velkém turné a ještě si s Bey promluvit.. ♥

Nová píseň už na konci dubna?

18. března 2011 v 14:35 | Daněk |  Novinky

Jeden z návštěvníků Beyonce měl možnost mluvit s Robertem "Shea" Taylor, který dříve pracoval s Beyoncé během B'Day. Zřejmě také se na nadcházející album Beyoncé a také několik zajímavých věcí na akcii:
○ Její hudba je pop s trochou R & B, ale více "hudební".
○ Je jako 80. léta ale moderní.
○ Je to jako hudba Michaela Jacksona během jeho primární (to je to, co na albu bude).
○ Má píseň s Kanye West a je úžasná.
○ Její první song je obrovský a bude mít premiéru na konci dubna.
P.S.: Je toto píseň s Kynem Westem (?):
Jestli je nebo ne, zamiloval jsem si ji ♥

VEVO Playlist: Památná GRAMMY PŘEDSTAVENÍ

17. března 2011 v 7:16 | Daněk |  Články


Jako 53. výroční Grammy se koná o tomto víkendu, VEVO ohlíží na některé z výjimečných vystoupení z minulých let. Beyoncé "If I Were A Boy" výkon z loňského roku z řezu. Podívejte se.

Hoda Kotb: Get Me Bodied v ranní show

17. března 2011 v 7:01 | Daněk |  Články
Pokud vám nejde spustit video, ZDE vám to půjde.


"Kathie Lee Gifford a Hoda Kotb mají taneční párty se dnešní Beyonce 'Get Me Bodied' (každý den, 7 ráno na NBC). Problém je, že se Gifford

dostane dolů k písni při tanci a nemůže se dostat zpátky nahoru.

Tři tanečníci se připojili ke Gifford a Kotb na scéně, a zároveň Kotb tančí a zpívá slova k písni, Gifford zůstane dole. Nakonec, vyžaduje ruku jednoho z tanečníků.

"Já prostě nemůžu vstát!" řekla Gifford, pokoušeli se zvednout ji z podlahy. Ale po návratu do stoje, ona prohlašuje: "Můžu se dostat na zem!" Klidně, pokračuje v tanci s divokou bezstarostností.

Co očekávat u Forth studio. Novinky o albu. Fanouškem vyrobeno

16. března 2011 v 21:53 | Daněk |  Novinky
Pokud vám video nejde spustit, přehrajte si ho na YouTube
Obdrželi jsme neustálé otázky o očekávaném Beyonce studiovém albu, které bude brzy propuštěno někdy v tomto roce. V minulosti jsme zaslali nějaké rozhovory a články o tom, co se děje směrem stímto novým albem. Narazili jsme na fanouška - dělal video, které obsahuje některé z rozhovorů, ve kterých Beyoncé projednala informace o albu, to vše bylo zabalené do jednoho!

"Video také obsahuje některé záběry umělců, kteří ji inspirovali jako jsou: Fela Kuti, The Stylistics, Lauryn Hill a Michael Jackson. Miluji tuto kombinaci a já vidím, Beyonce nyní s rytmy Fela, Soul of Lauryn, Presence a taneční pohyby King of Pop. My všichni jsme tak nadšeni, že vyjde nové album, moje očekávání jsou tak vysoké, pro tento projekt."

Není pochyb o tom, že královna Beyoncé přinese nové album. 2011 je jí rok vše brzy dorazí, musíme být jen trpěliví. Nebylo tam žádné oficiální datum vydání alba, ale byly tam byl pověsti, že jeden song vyjde v dubnu. Budeme muset počkat a uvidíme.
Toto video je o očekávaném alb Beyoncé, má to propustit v nejbližších dnech. Nemáme žádné oficiální datum ani pro jednoho, ani pro album, ale ona mluvila o tom ve třech rozhovorech a známe jména výrobců. Říká, aby se zapojili do natáčení alba, protože ona údajně začala zaznamenávat v září 2010.

V první části videa, posloucháme rozhovory a sledujeme několik videí z umělců, ona tvrdí, že je stále inspirací (Fela Kuti, Stylistika, Lauryn Hill, Stevie Wonder, Off The Wall Michael Jackson). Pak jsme kopali hlouběji do její vášně pro Felu Kuti, přes zákulisí své fotografie L'Officiel natáčení inspirovala k africkému Queens. Video končí s kompletním seznamem výrobců a spisovatelů. Potvrzeno. Říká, že pracuje na albu, a také pár fotek z Beyoncé ve studiu s SymbolycOne a Frank Ocean.

P.S.: Na album se moc těším.. :) Prý to mají být vylepšené 80. léta.. :) Video, které někdo upravil. Verze má být z 80. let a je to píseň "Get Me Bodied." Mě se ta píseň strašně líbí.. ♥ Je taková, skromná.. :D Nevím.. Ale je senzační ♥ ZDE:

Beyoncé: Nominována v NAACP Image Awards

15. března 2011 v 15:23 | Daněk |  About Beyoncé
Jsem rád, že Beyoncé byla nominována v NAACP Image Awards ♥. Byo to její 42. nominace. Vyhrála v těchto kategoriích:

Vynikající Variety (řady nebo speciální)
"2010 BET Honors" (BET Networks)
"Beyonce: I AM... WORLD TOUR" (ABC)
"Black Girls Rock!" (BET Networks)
"TV One Night Only: Live from the Essence Music Festival" (TV One)

Návštěvnost za 2 dny

14. března 2011 v 15:10 | Daněk |  Blog

Navstevnost za minuly tyden (7.3. 2011 - 13.3. 2011) je:
Pondeli: 0
Utery: 0
Streda: 0
Ctvrtek: 0
Patek: 0
Sobota: 18
Nedele: 35

Celkem: 53
P.S.: Myslím, že na ty dva dny je to super..:) Protože na mém starém blogu o Bey jsem měl přesně tolik za celý týdn a tady to mám za dva dny..:) Strašně děkuju, jste skvělý ♥
P.S. 2: To vystoupení miluju, ale jen, když si to přetočím na Single ladies (1:24) ♥

Dosud nezveřejněný obrázek: With Mary Louise Streep (?)

13. března 2011 v 17:25 | Daněk |  WITH...
K dispozici je "nový" obraz Beyoncé na Roc Nation Pre-Grammy brunch, který se objevil v únoru 2011 vydala Vanity Fair - Itálie.

Beyoncé: Dubnové vydání magazínu Cosmopolitan

13. března 2011 v 17:09 | Daněk |  Magazines
Máme tady Beyoncé v dubnovém vydání magazínu Cosmopolitan. Podle mě jí to tady moc sluší ♥

Wanna Be Affs?

13. března 2011 v 16:45 | Daněk |  Affliates
Jestli chcete patřit mezi mé oblíbené stránky, musíte nejdříve vyplnit dotazník, který máte dole.

1. Váš web
2. Mám/Nemám rád/a Beyoncé

To je vše, ale mám ještě své podmínky:

1. Tento blog budu obíhat min. 1 měsíčně
2. Nebudu psát vulgární komentáře
3. Nebudu psát komentáře: "Ahojky, obíhám." atd.
4. Do komentářů se nebudu vyjadřovat jedním slovem - Napište to tak, jak to cítíte!
5. Když se vám něco nelíbí (oblečení...) napíšu to do komentáře

Toť vše, stále chcete spřátelit? :DBeyoncé & Michelle Obama: "Let's Move " Kampaň proti dětské obezitě v Americe

13. března 2011 v 15:39 | Daněk |  Články

Video nejde zobrazit, protože autor videa má na video nároky a tak nejde zobrazit ani na youtube.com. I'm sorry.

Beyoncé má rozepsaný a zaznamenala jednu ze svých písní právě pro tuto speciální událost. Ona ve videu také tančí.

Video bude distribuován do škol se účastní i když partnerství s Národním střední školy asociace (JMPD), Národní škola senátů asociace (JMPD) a Americké asociace správců škol (AASA). Podívejte se na novou verzi "Get Me Bodied" s názvem "Move Your Body"ve videoklipu výše.
"Nemyslím si, že jste připraveni na to želé." zpěvačka Beyoncé Knowles spojily síly s první dámou Michelle Obama a Národní asociace provozovatelů vysílání Education Foundation (NABEF), mají povzbudit děti, aby zůstali aktivní , zprávy SingersRoom a Fox News.

"Pohyb" Flash cvičení se zaměřuje na podporu první dámy"Michelle Obama kampaně na snížení dětské obezity.

"Jsem nadšená, že součástí tohoto úsilí, které řeší zdravotní krize." Beyoncé prohlásila. "První dáma Michelle Obama si zaslouží uznání za řešení tohoto problému přímo, a já tleskám NAB Vzdělávací nadace se snaží udělat pro pozitivní změnu v životech našich žáků."

"Beyoncé má za předpokladu, že hudbu zaznamenal instruktážní video demonstrace tance se pohybuje na střední školu studenti celostátní následovat."

P.S.: Jen tak pro zajímavost, Michelle Obama a Beyoncé spojili své síly proti dětské obezitě, aby jste byli trošku v obraze... ;)

Beyoncé: Flaws and All LIVE

13. března 2011 v 15:09 | Daněk |  LIVE
Sice je to staré vystoupení, ale já tuto píseň zbožňuji... ♥ Je dokonalá, hlavně jak tam dává ty výšky, miluji ji :D ♥

Beyoncé ve studiu

12. března 2011 v 19:27 | Daněk |  Články
P.S.: Ve studiu to miluju, protože Bey tam vypadá jako kdyby byla ospalá. :D Roztomilé ♥

Affliates

12. března 2011 v 17:19 | Daněk |  Affliates
TOP:
|WWW| Beyoncé
|WWW| Rihanna
|WWW| Rihanna
|WWW| Lara Croft

NORMAL:
|WWW| Slavné dámy
|WWW| Směs her
|WWW| Slavné dámy
|WWW| Kylie Minogue
|WWW| Black Eyed Peas
|WWW| Rockové skupiny
|WWW| Britney Spears
|WWW| Bruno Mars

NEW:
|WWW| Rihanna
|WWW| Cheryl Cole

FAMILY:
|WWW| Alicia Keys

DEAD AFFLIATES:
|WWW| Twilight Sága

Celkem: 16

Nové Affs zařazuji do skupin až po měsíci. Do toho měsíce by mě měli oběhnout a po měsíci je zařadím do skupin.